Новини » Політика Читать эту новость на русском

Україна не планує наступальної військової операції на Донбасі, - Кулеба

Дмитро Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба

Главком

Міністр закликав РФ взяти конструктивну участь у дипломатичних зусиллях із мирного врегулювання замість того, щоб їх підривати

Україна не планує проведення наступальних військових операцій на Донбасі та працює над відновленням "нормандського формату" для мирного врегулювання конфлікту. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в Twitter.

"РФ підвищила інтенсивність дезінформації, включно з хибними звинуваченнями України у нібито підготовці до військового нападу на Донбасі. Офіційно: Україна не планує наступальної військової операції на Донбасі. Ми віддані пошуку політико-дипломатичного розв’язання конфлікту. Україна продовжує наполегливо працювати над тим, щоб оживити "нормандський формат", разом із Німеччиною та Францією як посередниками", - зазначив він.

При цьому Кулеба також закликав РФ взяти конструктивну участь у дипломатичних зусиллях із мирного врегулювання замість того, щоб їх підривати.

Новини за темою: У Путіна прокоментували дані про можливе вторгнення в Україну

Нагадаємо, раніше в Міноборони України заявили, що у грудні-січні на кордоні з Україною контингент російських військ може зрости.

А Вашингтон попередив своїх європейських партнерів, що Росія може планувати вторгнення в Україну.

Проте, станом на 13 листопада, російські війська відійшли від українського кордону після завершення навчань та повернулися до місць постійної дислокації.

Своєю чергою у РФ заявили, що повідомлення про підготовлюване військове вторгнення в Україну може служити ширмою для ніби-то агресивних дій Києва щодо силового вирішення проблеми Донбасу.