У Зеленського запускають новий інформаційний канал у КВЦ "Парковий". MIGnews направив запит Арахамії

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія

Слуга Народу / Facebook

Все частіше в ЗМІ поширюється інформація, згідно з якою керівник фракції "Слуга народу" в парламенті Давид Арахамія керує запуском інформаційного телеканалу, редакційна політика якого буде спрямована на підтримку президента Володимира Зеленського. Редакція MIGnews направила інформаційний запит народному обранцеві з вимогою підтвердити або спростувати цю інформацію.

Отже, ми попросили Давида Арахамію відповісти на наступні питання: Чи правда, що нардеп особисто керує запуском нового інформаційного телеканалу, інформаційна політика якого буде спрямована на підтримку особисто Володимира Зеленського, і який буде розташовано у КВЦ "Парковий"?

Також ми поцікавилися, чи правда, що такий канал буде побудований на базі 8 каналу, і в яку суму обійдеться його придбання.

Водночас ми вимагаємо дати відповідь на питання, чи було це рішення - особистою ініціативою керівника фракції "Слуга народу", чи він отримав відповідне прохання від президента Зеленського.

Також в документі ми просимо Арахамію підтвердити або спростувати інформацію про те, що для запуску телеканалу нардеп особисто збирає кошти з українських бізнесменів, і що розмір їх вкладів коливається від 100 до 300 тисяч доларів готівкою.

Йдеться і про задекларовані мільйони особистих коштів Арахамії, чи планує він безпосередню участь у фінансуванні роботи нового телеканалу?

MIGnews також цікавиться, чи дійсно Арахамії не вдалося повністю укомплектувати редакцію телеканалу, оскільки його команда поки не може гарантувати фінансову стійкість нового проєкту і не пропонує співробітникам довгострокові контракти.

Як тільки редакція MIGnews отримає відповідь від Давида Арахамії - ми її опублікуємо.