У Зеленського спростували зустріч президента з Суркісами напередодні рішення Печерського суду

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

В ОП запевнили, що глава держави був у регіональних поїздках

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Володимир Зеленський не зустрічався з братами Суркісами за день до оприлюднення рішення Печерського районного суду Києва про стягнення з ПриватБанку 350 млн доларів на користь пов'язаних із ними компаній. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". 

За словами Подоляка, глава держави не міг зустрічатися із Суркісами, адже перебував на той момент у регіональних поїздках. 

"Ця зустріч не була можлива ні теоретично, ні фізично. Президент у вівторок був у Полтавській області, а в середу вранці, не повертаючись до Києва, вертольотом вилетів до Харківської області", - заявив Михайло Подоляк.

Крім цього, радник наголосив, що пора "закінчувати зі спекуляціями, побудованими на чистому вимислі".

Новини за темою: Невиконання рішення суду у справі про вклади Суркісів загрожує репутаційними втратами, - експерт

"Історія Привату і Суркісів - це історія тільки судів, а також тих, хто декілька років тому все це накрутив своїми непродуманими й юридично некоректними кроками з націоналізації і має, по ідеї, нині своїми грошима віддавати борги", - додав він. 

Нагадаємо, 2 вересня відбулося слухання щодо протистояння сімейства Суркісів з націоналізованим ПриватБанком. За словами Суркісів, у рамках націоналізації ПриватБанку їх незаконно позбавили коштів внаслідок шантажу п'ятого президента України Петра Порошенка.