У "Слузі народу" назвали основного кандидата на посаду голови ВР

Народний депутат Євгенія Кравчук Фото з відкритих джерел

Ним є перший віцеспікер парламенту Руслан Стефанчук

Народна депутатка із фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук заявила, що основним кандидатом на посаду голови Верховної Ради розглядають кандидатуру Руслана Стефанчука. Про це вона повідомила у програмі "Реальна політика з Євгенієм Кисельовим".

"У нас відбулося тривале засідання фракції (у Трускавці, – ред.). Ми мали абсолютно відверту нормальну роботу, розмову. У нас немає жодного розколу у фракції з приводу цього питання. Дійсно, це рішення досить важке (щодо Разумкова, – ред.). Ідеться про внутрішньофракційний конфлікт, це саме політичний вимір нашої фракції зараз делегувати іншій людині посаду голови парламенту…

У нас зараз основний кандидат – це Руслан Стефанчук, який є першим віцеспікером. В чому основна різниця? Володимир Зеленський без Дмитра Разумкова став би президентом. А Разумков без Зеленського як президента не став би головою парламенту", - сказала Кравчук.

Новини за темою: Корнієнко прокоментував можливість заміни Разумкова на Стефанчука

Нагадаємо, раніше ми писали, що депутати Верховної Ради від фракції "Слуга народу" вирішили розпочати збір підписів за відставку спікера парламенту Дмитра Разумкова. У свою чергу, спікер ВР наголосив, що заважати колегам не буде та побажав плідної роботи у Трускавці.

До слова, раніше спікер ВР розповів, що збирається робити у разі своєї відставки. При цьому сам йти із посади Разумков наміру не має.