У Сєвєродонецькому районі намагаються незаконно захопити владу, - Дубовий

Ростислав Дубовий zagittya.com.ua

У Сєвєродонецькому районі Луганської області невідомі намагаються незаконно захопити владу. Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив голова Сєвєродонецької районної ради Ростислав Дубовий.

"Вчора пройшли збори якихось людей. Обізвали себе сесією, наприймали якихось, на мій погляд, неправових, незаконних рішень. Це все називається "захоплення влади". Ви подивіться, що сьогодні відбувається в країні. Б'ють журналістів, обливають зеленкою, немає свободи слова. У Луганській області відбувається захоплення органів влади", – зазначив Дубовий.

"На сьогодні не встановлено, хто ці люди. Є фото-, відеофіксація. Правоохоронні органи розбираються, встановлюють особи цих людей. Називають себе депутатами. Тому ось зараз органи розбираються і встановлюють, хто.... Але ми все одно продовжуємо працювати, так само як і працювали", – додав Дубовий.

Він висловив сподівання, що правоохоронні органи найближчим часом дадуть правову оцінку людям, які вчиняють незаконні дії. 

Нагадаємо, 24 червня 2021 року прокурори та слідчі СБУ і ДБР провели обшук в офісі партії "Опозиційна платформа – за життя", в тому числі в приймальні Віктора Медведчука. Крім того, з обшуками приїхали ще й до матері дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко, А також до його родичів, проводяться обшуки у помічників народних депутатів.

Нагадаємо, в офісі партії "Опозиційна платформа – За життя" знаходяться приймальні 7 депутатів від цієї політичної сили, в тому числі голови політради партії, народного депутата Віктора Медведчука, народних депутатів Тараса Козака, Василя Німченка, Юрія Загороднього, Віктора чорного, Олександра Колтуновича, Іллі Ківи.

Народний депутат від ОПЗЖ Юрій Загородній назвав обшуки терором і помстою з боку чинної влади.

У ніч на п'ятницю невідомі скоїли напад на тренувальну базу Всеукраїнського руху по боротьбі з фашизмом "Патріоти – За життя". За словами народного депутата від ОПЗЖ Іллі Киви, зловмисники кинули в будівлю гранату чи пляшку із запальною сумішшю. В ході інциденту постраждав один співробітник. Ківа зазначив, що напад на тренувальну базу є помстою за спалення фашистських прапорів біля монумента Батьківщини-Матері.