У Росії виключили можливість міжнародних угод щодо Криму

Дмитро Пєсков Фото з відкритих джерел

Йдеться про заяву турецького професора щодо визнання Криму російським в обмін на визнання Москвою незалежності так званої Турецької Республіки Північного Кіпру

Російська Федерація виключає можливість міжнародних угод щодо тимчасово окупованого півострова Крим. Про це повідомляє "РИА Новости".

Зазначимо, раніше професор турецького університету Малтепе у Стамбулі Хасан Унал заявив, що Туреччина може укласти з Росією угоду щодо Криму. Зокрема, за її умовами, Анкара може визнати Крим російським в обмін на визнання Москвою незалежності так званої Турецької Республіки Північного Кіпру.

"Навряд чи професор з Туреччини може уособлювати офіційну точку зору Анкари ... Російські регіони не можуть бути і не будуть предметами будь-яких угод. Це виключено", - заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков.

Новини за темою: Стало відомо, хто представлятиме США на саміті "Кримської платформи"

Нагадаємо, наприкінці червня лідери Європейського Союзу підтримали продовження санкцій проти Російської Федерації через окупацію Криму та підтримку незаконних збройних формувань на Донбасі. Санкції продовжують ще на пів року.