Новини » Політика Читать эту новость на русском

У Раді – сварка: Парламентарі заблокували трибуну

Заблокована трибуна ВРУ 30 березня
Заблокована трибуна ВРУ 30 березня Фото - скріншот

Депутати скандували "Ганьба!"

Народні депутати від "Опозиційної платформи – За життя" та "Батьківщини" заблокували трибуну Верховної ради та вимагали від головуючого на засіданні – першого заступника голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука не порушувати регламент.

Трансляцію із сесійної зали веде телеканал ZIK.

Після перерви у третьому за сьогодні позачерговому засіданні Верховної Ради України, яку оголосили для проведення кварцування приміщення, опозиційні народні депутати вимагали від Руслана Стефанчука провести реєстрацію народних обранців. Своє прохання депутати пояснили тим, що у залі присутня невелика кількість їхніх колег, тож за таких умов продовжувати роботу із розгляду поправок до "земельного" законопроєкту неможливо. Окрім того, депутати просили винести на табло результати голосування, щоб побачити реальну кількість парламентарів. Проте Руслан Стефанчук не дослухався до прохань депутатів, що викликало обурення у залі.

Парламентарі почали скандувати "Ганьба!". Народні депутати від "Опозиційної платформи – За життя" та від "Батьківщини" заблокували трибуну та вимагали зупинити розгляд проєкту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10. Руслан Стефанчук на кілька хвилин призупинив роботу.

Як повідомляли, народні депутати України під час третього за 30 березня позачергового засідання Верховної Ради України, після розгляду кадрових питань – призначення двох міністрів – та ухвалення за основу "банківського" законопроєкту, продовжили розгляд поправок до законопроєкту про відкриття ринку землі. У Раді не виключають, що робота над поправками затягнеться після опівночі.