У праймеріз "Слуги народу" на кандидата в мери Києва беруть участь чотири депутати, - Качура

Олександр Качура Фото з відкритих джерел

Також не виключається варіант, що хтось ще може з'явиться в останній момент ззовні

Четверо депутатів беруть участь у внутрішньопартійних праймеріз "Слуги народу" на пост кандидата в мери Києва. Про це повідомив заступник голови парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Ірина Верещук, Микола Тищенко, Олександр Дубінський і я. Усередині партії серед депутатів більше інших кандидатів поки що не було, наскільки я знаю. Але ми не виключаємо варіанту, що може хтось з'явиться в останній момент ззовні", - сказав Качура.

За його словами, в нього великі шанси як у можливого кандидата на посаду мера столиці, наголосивши, що має підтримку, і у фракції, і в партії. Однак, найбільш серйозним суперником на майбутніх виборах Качура вважає нинішнього міського голову Віталія Кличка.

"На сьогодні нинішній мер обганяє всіх можливих кандидатів, але картина може змінитися, оскільки не всі ще заявили про свій намір брати участь у виборах мера. Я знаю, що планують "піти в мери" відомі підприємці, ведучі телеканалів", - зазначив політик.

Крім того, нардеп прогнозує, що на виборах міського голови Києва буде більш як 10 кандидатів.

"Кандидата у мери від "Слуги народу" буде визначено через декілька тижнів й останнє слово - за президентом Володимиром Зеленським, який у своєму рішенні опиратиметься на показники соціологічних досліджень, а кандидата висуне конференція міської партійної організації після офіційного старту виборчої кампанії", - розповів Олександр Качура.

Згідно з Конституцією, вибори до органів місцевого самоврядування в Україні відбудуться останньої неділі жовтня - 25 числа.

Новини за темою: У "Слузі народу" розповіли, коли будуть оприлюднені результати праймеріз на посаду мера Києва

Нагадаємо, раніше політичний експерт Бачо Корчілава заявив, що на цей час обговорюється близько 10 кандидатур, які візьмуть участь у виборах мера Києва.