У Польщі анонсували зустріч Дуди із Зеленським на сесії Генсамблеї ООН

Президент Польщі Анджей Дуда та президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Зустріч відбудеться увечері (за місцевим часом США) 21 вересня у приміщенні генерального консульства Польщі у Нью-Йорку

Під час перебування на 76-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку президент Польщі Анджей Дуда зустрінеться з кількома президентами, зокрема з українським лідером Володимиром Зеленським. Про це повідомила канцелярія президента Польщі.

Як зазначається у програмі, увечері (за місцевим часом) 21 вересня у приміщенні генерального консульства Польщі у Нью-Йорку планується зустріч президентів Польщі Анджея Дуди, України - Володимира Зеленського, Молдови - Майї Санду та прем'єр-міністра Грузії Іраклія Гарібашвілі.

Під час візиту до США Дуда також зустрінеться з президентами Бразилії, Монголії, Туреччини, Чорногорії, Литви, Латвії та Естонії.

До слова, посол Польщі при ООН Кшиштоф Щерський заявив, під час свого виступу на 76-й сесії польський лідер зверне увагу на потребу міжнародної солідарності, а також наголосить на тому, наскільки важливим для миру у світі є дотримання міжнародного права.

Новини за темою: Генасамблея ООН розгляне питання тимчасово окупованих територій України

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський 20 вересня відправиться у США для участі в роботі 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. У делегацію глави держави, в тому числі, увійшов міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та його перша заступниця Еміне Джапарова, глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров та інші.