У Кривому Розі відкрилася приймальня молодіжного крила ОПЗЖ

Фото з відкритих джерел

У Кривому Розі представники молодіжного крила партії "Опозиційна платформа – За життя" відкрили приймальню для громадян.

В урочистому заході також взяли участь депутати місцевих рад та представники молодіжного крила з інших областей. Приймальня знаходиться за адресою Лермонтова, 35.

"Кривий Ріг – базове місто для нас. Наша партія тут має колосальну підтримку, і вкрай важливо мати якомога більше можливостей виходити на прямий контакт із місцевими жителями, а також об'єднувати молодь. Впевнений, разом нам вдасться зробити місто кращим. Ми, своєю чергою, гарантуємо підтримку на рівні народних депутатів", – заявив керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

"Було важливо відкрити приймальню, тому що в місті та області реалізується безліч проєктів, які потрібно координувати. Щобільше, саме тут ми будемо збирати молодих людей, які стануть кадровим резервом нашої партії. В офісі завжди будуть знаходитися юрист і адміністратор. Кожен зможе звернутися до нас зі своєю проблемою", – розповів глава Криворізької організації молодіжного крила Олексій Лавриненко.