На Херсонщині та Черкащині стартували вибори нардепів-мажоритарників

Фото з відкритих джерел

Нових депутатів обиратимуть на заміну Колихаєву та Скічку

Сьогодні, 1 вересня, розпочинається виборчий процес проміжних виборів народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 184 (Херсонська область) та № 197 (Черкаська область), призначених Комісією на неділю, 31 жовтня 2021 року. Про це повідомляє пресслужба ЦВК.

Як повідомляється, у цих виборах зможуть взяти участь понад 290 тис. виборців. Голосування відбуватиметься на 188 виборчих дільницях у Херсонській області та на 141 виборчій дільниці в Черкаській області.

Новини за темою: Вибори на деокупованих територіях проводитимуться лише без втручання Росії, - Кабмін

20 серпня комісія затвердила календарний план основних організаційних заходів із підготовки та проведення зазначених виборів, згідно з яким висування кандидатів від партій триватиме до 20 вересня, самовисування і подання документів у ЦВК для реєстрації - до 30 вересня, завершується реєстрація 5 жовтня. Подавати заяви про зняття з реєстрації можна буде до 18 жовтня, іноземні спостерігачі реєструються до 25 жовтня.

До 6 жовтня включно затверджується форма, колір і текст виборчого бюлетеня, виготовлені вони мають бути до 25 жовтня включно. До 15 жовтня утворюються дільничні виборчі комісії. О 24:00 29 жовтня - закінчення передвиборної агітації. Результати виборів мають бути встановлені до 15 листопада включно.

Новини за темою: Відкладати не можна: Разумков закликав нардепів поставити крапку у реформі децентралізації

Як повідомлялося, вибори в округах №№184 та 197 проводяться у зв'язку з отриманням постанов Верховної Ради про дострокове припинення повноважень народних депутатів Ігоря Колихаєва та Олександра Скічка. Колихаєв склав повноваження нардепа у зв'язку з обранням міським головою м. Херсона, а Олександр Скічко – у зв'язку з призначенням головою Черкаської обласної державної адміністрації.