У Харкові відкрилася приймальня Молодіжного крила ОПЗЖ

Опозиційна платформа - За життя | Молодіжне крило

У Харкові представники Молодіжного крила партії "Опозиційна платформа - За життя!" відкрили першу в Україні приймальню для громадян, передає пресслужба організації.

В урочистому заході також взяли участь народні депутати від партії ОПЗЖ і депутати місцевих рад. 

Приймальня знаходиться за адресою провулок М'ясний, 1. У перший же день партійці прийняли з десяток звернень від громадян і запустили роботу. 

"На жаль, держава абсолютно не займається молоддю. У молодих людей, в більшості випадків немає розуміння, що їм робити після навчання. Куди йти працювати, чим займатися. Куди направити свій потенціал. У багатьох проблеми виникають і під час навчання. А звернутися за допомогою їм нікуди. Наші приймальні потрібні для того, щоб підтримувати в першу чергу молодь. У нас є велика фракція в міській раді, велика фракція в обласній раді, ми дійсно можемо зробити життя харків'ян кращим. Ми будемо організацією, яка комунікує партію з людьми. Звичайно, з ухилом на молодь", - розповів керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський. 

Відкриття приймалень Молодіжного крила зараз просто необхідно, тому що до політичної сили приєднується все більша кількість молоді, розповідає народний депутат від партії ОПЗЖ Валерій Гнатенко.

"Існує такий штучно створений міф про те, що партія ОПЗЖ – це партія для більш вікових людей. Насправді, це не так. І зараз до нас приєднується все більше молоді. Саме тому відкриваються приймальні Молодіжного крила в різних регіонах країни. Люди втомилися від постійної ворожнечі", - розповів народний депутат від партії ОПЗЖ Валерій Гнатенко.

"Ця ініціатива пішла від молодих представників нашої партії. Хто може допомогти молоді краще, ніж сама молодь? Хто знає проблеми сучасної молодої людини краще, ніж такі ж молоді хлопці і дівчата. Упевнений, спільними зусиллями вони зможуть багато чого досягти, а ми їх у цьому підтримаємо", – заявив народний депутат від партії ОПЗЖ Юрій Павленко. 

Звернутися до приймальні Молодіжного крила ОПЗЖ можна практично з будь-якою проблемою, розповідає голова Харківської міської організації Молодіжного крила ОПЗЖ Євген Корсун. 

"Ми співпрацюємо з низкою фахівців, практично у всіх сферах. При зверненні в нашу приймальню - секретар розподіляє звернення до потрібного фахівця і в максимально короткі терміни людина отримує відповідь. Так само, на місці завжди є штатний юрист, який безкоштовно надасть допомогу", - розповів Корсун.