Тищенко очолив київський осередок "Слуги народу"

Микола Тищенко Facebook/Микола Тищенко

Тищенко розглядається у СН, як один з можливих кандидатів для участі у місцевих виборах на посаду мера Києва

"Слуга народу" призначила народного депутата України Миколу Тищенка головою осередку партії у Києві. Про це повідомила заступниця голови депутатської фракції партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук у Facebook.

"Трохи детальніше зупинюся на київській міській організації. Розумію, що до неї буде прикуто чи не найбільше уваги. До Ради столичного осередку ввійшли: міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко; народний депутат Андрій Холодов; депутати, які обиралися на мажоритарних округах у столиці: Ганна Бондар, Мар'яна Безугла, Людмила Буймістер, Роман Грищук, Дмитро Гурін, Артем Дубнов, Леся Забуранна, Максим Перебийніс, Анна Пуртова, Сергій Швець, Богдан Яременко, Олександр Юрченко", - написала Кравчук.

Заступниця голови фракції зауважила, що саме ці люди "розуміють ситуацію" в Києві та проблеми, з якими стикаються кияни.

Зазначимо, що саме Микола Тищенко розглядається у СН, як один з можливих кандидатів для участі у місцевих виборах на посаду мера Києва.

Новини за темою: Дві квартири в Києві, 9 жіночих сумок та 11 елітних годинників: Тищенко подав декларацію

Нагадаємо, раніше перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов заявив, що від "Слуги народу" не мають наміру висувати Миколу Тищенка чи Олександра Ткаченка на посаду мера Києва, однак це буде "сильний кандидат".