Цього року в українців є можливість перезавантажити владу, - Годний

Сергій Годний Фото з відкритих джерел

Причина цьому - робота ринку землі

Політолог Сергій Годний заявив, що через роботу ринку землі в Україні є можливість перезавантажити владу. Про це він повідомив в ефірі "Першого Незалежного".

"Якщо у нас, от зараз, не відбудеться перезавантаження, знову повернення до політичного діалогу, то у 2022 році, якщо нас знову будуть закривати на локдауни, - то у 2023 ми можемо запити водичкою проєкт "Україна", - зазначив політолог.

Також він нагадав, що у 2023 році запрацює можливість ринку землі для іноземців, у липні місяці в Україні налічувалося приблизно тисячі оборудок навколо ринку землі, а банки  кредитували можливість купувати землю для аграрних холдингів.

"Тобто ринок землі тихенько, тишком-нишком, але в Україні рухається. У нас активізувалася прокуратура в регіонах, зараз відбувається моніторинг тих угідь, які були розорені, дивляться, яким чином наповнювати бюджети, ми ж розуміємо, що це вказівки окремі йдуть", - наголосив Годний.

За його словами, в цьому році Україна ще має можливість перезавантажитися, але це буде болісно. Навіть якщо влада буде перезавантажена і ми повернемося до політичного діалогу - дуже великій кількості людей потрібно буде трохи притримати свої політичні амбіції заради майбутнього України.

Новини за темою: Ринок землі: В Україні видали перший кредит на купівлю сільгоспземлі

Нагадаємо, що з 1 липня в Україні відкрито ринок землі, що дало українцям змогу купувати та продавати сільськогосподарську землю. Сільгоспземля займає понад 70% території країни.