"Цю владу треба гнати в шию, щоб і духу її не було". Українці про те, наскільки вони готові до нового "тарифного шоку" вже в липні

Фото з відкритих джерел

Наступного місяця молодим людям доведеться хапатися за голову, а пенсіонерам - за корвалол. Адже країну очікує новий тарифний виток: подорожчає газ і електроенергія. Прості українці не приховують свого обурення і вважають, що владу, на чолі з президентом Володимиром Зеленським треба просто гнати в шию. Своєю думкою вони поділилися в передачі "Чуємо кожного". 

"Я не знаю, платіжки з якими цифрами ми отримаємо в наступному місяці. Для нас, пенсіонерів, це буде черговим шоком", - нарікає одеситка.

"Обіцяних Зеленським посадок немає, ціни ростуть, тарифи ростуть, землю продають... вибрали на свою голову", - журиться херсонець.

"Краще б вони підвищили нам зарплати і пенсії. Чому пенсіонер не може спокійно жити на пенсії, чому люди повинні працювати чи не до смерті, щоб хоч якось вижити в цій країні?" - обурюється киянка.

"Ми навіть вже не можемо протягнути від пенсії до пенсії, нам не вистачає! Ні на їжу, ні тим більше, на ліки. А вони ще збираються піднімати тарифи. Та хіба це влада? Гнати їх треба в шию, щоб і духу їх не було!" - заявляє харків'янка.