"Це взагалі нонсенс": Українці висловилися про роботу іноземців у керівництві держпідприємств

Нафтогаз naftogaz.com

Дії теперішньої української влади характеризуються частими кадровими змінами. Прикладом недовговічної та змінної політики є державна компанія "Нафтогаз України", наглядову раду якого очолила британка Клер Споттісвуд. Напередодні вона в черговий раз ініціювала відсторонення голови правління Юрія Вітренка. За словами Споттісвуд, призначати голову компанії повинна наглядова рада, а не Кабінет Міністрів.

Однак "Нафтогаз" - не єдиний випадок, коли важливі стратегічні держпідприємства очолюють іноземці. Що думаю про це українці? Своєю думкою вони поділилися в програмі "Чуємо кожного".

"Українці повинні вирішувати своїми проблеми самі. Результату - нуль, тому що далі розмов нічого не йде", - заявив житель Миколаєва.

"Америка призначає - ось і все", - вважає киянин.

"Їх потрібно підбирати ретельно, а не так, як у нас це робиться", - висловив свою думку чоловік з Києва.

"З-за кордону -  це взагалі нонсенс. Чому вони лізуть у справи України", - зазначила мешканка Херсона.

"Мене дивує, що ми сподіваємося на те, що якось нам життя можуть полегшити Америка і Європа. Ми прагнемо з ними налагоджувати стосунки", - сказала жінка з Херсона.

"Для чого це робиться - для того, щоб зібрати якісь голоси у цих людей заходу. Хтось їде до нас і розповідає, що нас захистять і так далі, тобто тиснуть на хворі речі", - підсумував житель Дніпра.