Сильвестр: Блаженніший митрополит Онуфрій - єдиний канонічний митрополит Київський, ми відстоюємо цю канонічну позицію і завжди будемо її дотримуватися

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій

Фото з відкритих джерел

Блаженніший митрополит Онуфрій - єдиний канонічний митрополит Київський, і всі православні християни відстоюють цю канонічну позицію і завжди будуть її дотримуватися. Про це ефірі телеканалу "Перший Незалежний" сказав єпископ Бєлгородський, ректор Київської духовної академії та семінарії Сильвестр.

Він підкреслив, що за межами України всі православні християни підтримують Українську православну церкву, яку очолює предстоятель, Блаженніший митрополит Київський та всієї України Онуфрій.

"Блаженніший митрополит Онуфрій - єдиний канонічний митрополит Київський, ми відстоюємо цю канонічну позицію і завжди будемо її дотримуватися. Зрозуміло, що ті, хто йдуть на поводу у Константинополя, будуть всіляко дискредитувати в цьому напрямку нашу Церкву, але весь інший православний світ переконується, кого бачать своїм істинним пастирем більшість православних українців. Зрештою треба зазначити, що для православної України ось ця вся ситуація щодо дискримінації нас на тому чи іншому рівні згуртовує нас, зосереджує. І, безумовно, це теж важливий урок, який всі ми повинні винести, в тому числі і на майбутнє", - додав Сильвестр.

Нагадаємо, 26, 27 і 28 липня команда телеканалу "Перший Незалежний" проведе святковий ефір, присвячений 1033-й річниці прийняття християнства Київською Руссю.

Сотні журналістів нашого каналу у складі 50 знімальних груп в рамках триденного марафону висвітлять події, які, як і тисячу років тому, об'єднують всю Україну і весь православний світ. Від Луганська до Луцька і від Чернігова до Севастополя – в ці дні вся Україна і представники Помісних Церков зберуться в твердині українського православ'я – Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі.