Суд переніс обрання Януковичу запобіжного заходу й доручив призначити йому безкоштовного адвоката

Віктор Янукович. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Засідання перенесли через неявку сторони захисту експрезидента

Печерський районний суд Києва переніс засідання, на якому експрезиденту України Віктору Януковичу мали обрати запобіжний захід у справі Майдану. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Зазначається, що в ніч на 10 грудня, після тригодинної перерви в засіданні, захист Януковича не з'явився для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу. За словами прокурорів, адвокатам повідомили про продовження слухання. Своєю чергою, захисники експрезидента не прийшли, а без них продовжувати слухання не можна.

У зв’язку з цим суд поставив на обговорення питання залучення безкоштовного адвоката Януковичу для наступного засідання. Прокурор Олексій Донський зауважив, що це буде сприяти явці захисників за договором. При цьому суд заявив, що адвокати колишнього президента "фактично самоусунулися" від виконання своїх обов'язків.

Суд ухвалив доручення щодо призначення безкоштовного адвоката та забезпечення його прибуття на засідання до Печерського суду на 12 годину сьогодні, 10 грудня, для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу Віктору Януковичу.

Новини за темою: Апеляційний суд пояснив, чому скасував арешт Януковичу

Нагадаємо, нещодавно адвокат Віктора Януковича Віталій Сердюк заявив, що колишній президент вимагає забезпечити його особисту участь у суді 9 грудня. Також до справи вимагали залучити й потерпілих.