США закликають РФ визнати відповідальність за збиття МН17

Авіакатастрофа MH17 pravda.com

Трагедія сталася рівно 7 років тому

США закликають Росію визнати відповідальність у збитті малайзійського боїнга МН17 над окупованою частиною Донбасу 17 липня 2014 року. Про це заявило посольство США в Україні, президент Володимир Зеленський у Twitter

"Сім років тому, 17 липня 2014 р., рейс MH17 був збитий над територією Донецької області України контрольованими Росією силами. Росія дотепер не визнала цих фактів.

У 7-у річницю цієї трагедії ми закликаємо Росію визнати відповідальність у збитті літака та повністю співпрацювати зі слідством", - йдеться у повідомленні.

У свою чергу, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна докладе всіх зусиль для встановлення правди щодо катастрофи МН17.

"Неможливо повірити, що це сталося в сучасному світі. Співчуваю. Докладаємо усіх зусиль для встановлення правди. Відповідальність – неминуча!", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Катастрофа MH17: ЄСПЛ назвав дату слухань у справі України та Нідерландів проти РФ

Раніше повідомлялося, що на суді в Нідерландах у справі про катастрофу рейсу MH17 в небі над Донбасом, що сталася в липні 2014 року, уперше заслухали свідчення очевидців, які були ймовірними свідками пуску ракети ЗРК "Бук" у бік пасажирського літака.