США не будуть послаблювати запроваджені проти РФ санкції через Україну, – Нуланд

Вікторія Нуланд Reuters

Спочатку Росія повинна змінити дії щодо України

Заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд заявила, що Сполучені Штати не будуть послаблювати санкції проти РФ, поки вона не змінить свою поведінку щодо України. Про це вона розповіла в інтерв'ю "Радіо Свобода"

"Ми дали чітко зрозуміти, і президент Байден ще раз повторив, що санкції, які були запроваджені проти Росії через Україну, будуть залишатися в силі та не будуть послаблятися допоки Росія не змінить своєї поведінки щодо України", – розповіла Нуланд.

Новини за темою: Путін вважає, що США не перестануть втручатися у внутрішні процеси інших країн

Окрім цього, вона уточнила, що американський президент Джо Байден назвав Україну державою, "щодо якої ми маємо великі розбіжності з Росією".

"Сполучені Штати твердо віддані – як ми й були вже кілька десятиліть – суверенітету, незалежності та територіальній цілісності України. Ми маємо сильні програми підтримки України в галузі безпеки, економічного розвитку, антикорупційних зусиль, і все це буде продовжуватись", – додала заступниця держсекретаря.

Новини за темою: Хакери із РФ використовують Україну для підготовки атак на США, - ОП

Нагадаємо, напередодні президент Сполучених Штатів Джо Байден під час зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним у Женеві заявив про повну підтримку територіальної цілісності України з боку США і прихильності Мінським угодам.