Розгляд "податкового" законопроєкту перенесли на 24 вересня

Верховна Рада ІХ скликання Слуга Народу / Facebook

Серед фракцій наразі триває дискусія щодо законопроєкту про "деолігархізацію"

Податковий законопроєкт №5600, норми якого мають найсильніше вдарити по бізнесу Ріната Ахметова та інших олігархів, зняли з розгляду Верховної Ради 23 вересня – фракції обговорюють законопроєкт "про деолігархізацію". Про це повідомив нардеп від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко у Telegram.

Також нардеп від "Голосу" Ярослав Железняк у коментарі "Інтерфакс-Україна" заявив, що серед фракцій наразі триває дискусія щодо законопроєкту про "деолігархізацію", аби кожна фракція могла підняти свої правки.

"Об 11:15 останній раунд перемовин. Я сподіваюсь, що після нього ми вийдемо з розумінням того, яким буде пленарний день", – розповів він журналістам.

Згодом стало відомо, що нардепи вирішили перенести розгляд 5600 на п'ятницю, 24 вересня – про це заявив заступник голови ВР Руслан Стефанчук під час засідання ВР. Оголошено перерву до 12:30.

Новини за темою: Закон про олігархів не потягне за собою конфіскацію у них майна, - Малюська

Раніше спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявляв, що перебування законопроєкту про деолігархізацію на експертизі у Венеціанській комісії не є перешкодою для його розгляду в другому читанні в парламенті.