"Розбазарять її, та й все". Українці розповіли, як ставляться до відкриття ринку землі

з відкритих джерел

З 1 липня в Україні почне офіційно діяти вільний ринок сільськогосподарських земель. При цьому уряд навіть не намагається приховати, що вже зібралося продавати мільйони гектарів ділянок, які досі перебували в державній власності.

Українці незадоволені такими кроками влади. Більшість негативно ставиться до відкриття ринку землі. Своєю думкою вони поділилися в програмі "Чуємо кожного".

"Справою землі - це святе, повинні займатися люди небайдужі, професіонали, фахівці", - вважає мешканка Харківської області.

"У мене немає особисто землі, але мене це питання дуже турбує. Я негативно до цього ставлюся", - зазначила мешканка Ужгорода.

"Я не хочу, щоб продавали землю", - повідомила ще одна жінка з Ужгорода.

"Люди тепер такі бідні, що за землею будуть приїжджати і купувати хтось з-за кордону... Коротше, розбазарять нашу землю та й все", - вважає інша ужгородчанка.

"Підставні особи будуть купувати для когось. Це дуже величезний ризик", - поділилася думкою одеситка.

"Все-таки важливо: свій власник або чужий. Як корейці, я помічав, на полях витискають із землі все, що можуть, збирають, збирають, а ні добрив, нічого туди не кладуть, потім кидають поля і йдуть в інше місто", - розповів житель Одеси.