Як зазначається, Москва сподівається, що МОК знову внесе у карту виправлення. Так, на думку РФ, досягнуть "правової та об'єктивної реальності".

Своєю чергою, такі дії Росії прокоментував і голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Він наголосив, що півострів – окупований та нагадав про Курили, які належать Японії.

"Так, так - "вільне волевиявлення" під дулом автоматів російських військ, які вторглися. Крим є тимчасово окупованій РФ територією України. Така ж очевидність, як і те, що південна група Курильських островів - Ітуруп, Шикотан, Кунашир і Хабомаї - є територією Японії", - написав у коментарях під дописом Чубаров.

Новини за темою: У РФ під час трансляції Олімпіади-2020 не показали вихід української збірної

Раніше повідомлялося, що спочатку на офіційному сайті Олімпійських ігор-2020 у Токіо тимчасово окупований Крим відділили від материкової частини України кордоном. На це у Міністерстві закордонних справ України повідомили, що доручили посольствам України у Швейцарії та Японії розібратися в цій ситуації.

Пізніше на офіційному сайті Олімпіади-2020 виправили мапу світу, на якій Крим був відокремлений від України кордоном та прибрали межу. У пресслужбі МОК жодним чином інцидент не прокоментували.