РНБО збирається на виїзне засідання: На порядку денному новий санкційний список

Засідання РНБО Офіс президента України

За словами Данілова, наразі санкційний список розробляється відповідальними відомствами

Рада національної безпеки і оборони України збереться у п'ятницю, 16 липня, на виїзному засіданні. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов у ході брифінгу.

"На цю п'ятницю Володимир Зеленський прийняв рішення про проведення засідання РНБО. Воно буде проведено в одному з обласних центрів, де саме - стане відомо завтра. Порядок денний вже складений президентом. Це буде перше виїзне засідання РНБО, яке відбуватиметься безпосередньо в регіоні", - зазначив він.

При цьому Данілов додав, що на анонсованому засіданні РНБО розглядатимуться питання, які стосуватимуться регіону, де воно відбуватиметься.

Новини за темою: Кабмін схвалив санкції проти Білорусі: Далі список передадуть на розгляд РНБО

"Розглядатимуться питання безпосередньо цього регіону і питання, які актуальні сьогодні з нашої країни. До порядку денного увійдуть питання з національної безпеки, НАТО і санкційної політики", - уточнив він.

Щодо останнього Данілов наголосив, що відповідні списки вже формуються.

"Чи будуть введені санкції в цю п'ятницю? Санкційні питання цього тижня будуть розглядатися. Я не можу сказати, хто там буде, але зараз відповідні відомства вже формують списки", - резюмував він.

Новини за темою: У РНБО назвали умову, за якої не включатимуть до реєстру олігархів жодного прізвища

Нагадаємо, раніше Рада нацбезпеки та оборони продовжила на три роки запроваджені три роки тому персональні економічні санкції, а також запровадила фінансові обмеження проти чотирьох юридичних і шести фізичних осіб, які причетні до розробки вірусу NotPetya.