РНБО збереться на засідання 8 або 15 жовтня: Що будуть розглядати

Олексій Данілов РНБО

На засіданні планують розглянути проблеми контрабанди та використання надр країни

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) збереться на засідання 8 або 15 жовтня залежно від рішення президента Володимира Зеленського. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю журналістам у Ситуативному центрі в ОПУ, передає "Інтерфакс-Україна".

"Найближче засідання Ради національної безпеки і оборони має відбутися або в цю п'ятницю (8 жовтня, - ред.), або в наступну п'ятницю (15 жовтня, - ред). Це залежить від того, яке рішення прийме президент нашої країни", - зазначив він.

Крім того, секретар РНБО розповів, що на засіданні планують розглянути проблеми контрабанди та використання надр країни.

"Кожен відповідальний державний орган повинен буде відзвітувати щодо кожної особи, на яку було накладено санкції за контрабанду. Друга ситуація буде пов'язана з надрами. Ми вже майже закінчили ситуацію, пов'язану з публічним (освітленням, - ред.) з усіма надрами. Вона буде у відкритому доступі, і ви все це побачите після засідання РНБО", - сказав Данілов.

Також під час засідання будуть розглядати ліцензії, які у багатьох компаній знаходяться на офшорних фірмах та в найближчі дні РНБО прийме рішення "щодо ситуації по злодіям в законі".

Новини за темою: РНБО запустила електронний сайт з українськими санкційними списками: Що відомо

Нагадаємо, раніше РНБО розширила список контрабандистів, до яких вводяться санкції – до нього увійшли ще три людини (Олександр Акст, громадянин Німеччини 1986 р.н., громадяни України Валерій Фальковський 1974 р.н. та Владислав Студенець 1984 р.н.) та 24 пов'язані з ними компанії.