РНБО допустила іноземних військовиків до навчань "Об'єднані зусилля - 2021"

Офіс президента України

Навчання відбудуться в Україні з 22 по 30 вересня

Рада національної безпеки й оборони України проголосувала за допуск представників іноземних держав до навчань оборонного характеру "Об'єднані зусилля - 2021", які пройдуть в Україні з 22 по 30 вересня. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов під час брифінгу.

"Міністр оборони доповідав питання про навчання "Об'єднані зусилля - 2021", в яких ми працюємо з партнерами в рамках країн-членів НАТО. Вони почнуться вже у вересні цього року, наступного тижня. І ми сьогодні проголосували за допуск наших партнерів, іноземних держав до цих навчань", - сказав він.

Зазначимо, що стратегічні командно-штабні навчання "Об'єднані зусилля - 2021" пройдуть із 22 по 30 вересня 2021 року на всіх основних військових полігонах, а також в акваторії Чорного й Азовського морів. У них очікується участь представників і підрозділів від близько 15 країн – членів НАТО і партнерів.

Новини за темою: Зеленський скликає на сьогодні засідання РНБО: Що на порядку денному

Нагадаємо, що Рада Нацбезпеки й оборони ввела санкції проти 7 представників ФСБ, які безпосередньо причетні до отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.