РФ викликала українського повіреного через протест націоналістів на Львівщині

Пам’ятник Пушкіну Фото з відкритих джерел

Представники "Нацкорпусу" завадили працівникам російського консульства на Львівщині покласти квіти до пам’ятника поету Пушкіну

Міністерство закордонних справ РФ висловило протест повіреному у справах України в Росії Василю Покотилу через акції українських націоналістів на Львівщині. Про це повідомляє агентство ТАСС, цитуючи прессекретаря МЗС РФ Марію Захарову.

"10 червня в 10 годин у МЗС був викликаний тимчасовий повірений у справах України в Москві Василь Покотило. Йому було заявлено рішучий протест з приводу чергового порушення Києвом своїх зобов'язань згідно з Віденською конвенцією 1961-го і 1963 року.

В черговий раз ми зажадали від української сторони вжити усіх необхідних заходів щодо недопущення подібних провокацій, забезпечити умови для нормальної роботи і недоторканності посольства і генконсульства Росії в Україні, а також безпеку їхніх співробітників", - зазначила Захарова.

Як відомо, 6 червня працівники російського консульства у селі Заболотівці на Львівщині хотіли покласти квіти до пам’ятника російському поету Олександру Пушкіну.

Проте представники "Нацкорпусу" завадили їм це зробити.

Новини за темою: Розмалювали фото та ікони: На Львівщині кладовище постраждало від рук вандалів

Нагадаємо, раніше ми писали, що посол України відмовився брати участь в спільній з послом РФ церемонії.