Разумков заявив, що його не запросили на збори "слуг" у Трускавці

Колишній голова Верховної Ради IX скликання Дмитро Разумков

Колишній голова Верховної Ради Дмитро Разумков

Фото з відкритих джерел

Спікер парламенту Дмитро Разумков повідомив, що його досі не запросили на заплановані збори парламентської фракції "Слуга народу" в Трускавці. Про це він заявив у інтерв'ю телеканалу "Прямий".

"Ні, станом на сьогодні мене не запрошували на цю нараду. Запросять – обов'язково візьму участь, не запросять – не візьму. Я ж не ходжу в гості без запрошення", – сказав спікер.

Зазначимо, що Разумков – перший номер виборчого списку президентської партії. Протягом останніх днів розпалюється конфлікт між ним та монобільшістю.

На тлі чуток про можливу відставку Дмитра Разумкова 20 вересня внутрішній конфлікт "Слуги народу" вийшов у публічну площину з обговоренням порядку денного на погоджувальній раді парламенту.

Глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко вважає дії Разумкова "некомандними", а радник глави ОПУ Михайло Подоляк заявив, що якщо конфлікт буде рости, то "втрутиться президент".

Новини за темою: Разумков звернеться до антикорупційних органів через чутки про підкуп голосів за відставку міністрів

Раніше спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що ніхто з народних депутатів не звертався з пропозицією про його відставку