Арестович пригрозив Росії українськими ракетами

Спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович
Спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович РБК-Україна

За його словами, Україна зараз працює над ракетною програмою

Позаштатний радник глави Офісу президента України і прессекретар делегації Києва в Тристоронньої контактній групі по Донбасу Олексій Арестович пригрозив Росії українськими ракетами, які будуть спрямовані на Москву найближчим часом. Про це він сказав в етері телеканалу "ДОМ".

Арестович відреагував на слова президента РФ Володимира Путіна про те, що в Україні під виглядом навчальних центрів нібито побудують бази НАТО і "направлять ракети на Москву".

"Як вам делікатно сказати... Путін зі своєю політикою дограється до того, що українські ракети будуть спрямовані на Москву в якийсь найближчий осяжний час", - сказав спікер української делегації в ТКГ.

За словами Олексія Арестовича, Україна працює над ракетною програмою, й українські ракети оперативно-тактичного рівня зможуть діставати до Москви.

Він пояснив, що такі дії України можна розцінювати як відповідь на агресію РФ.

"Це паритетні дії у відповідь на дії Росії. Якби не було цієї агресії, ніколи б українські ракети ні на яку Москву не були б спрямовані", - сказав він.

Новини за темою: У Кремлі визнали, що Москва не може перешкодити зближенню України і НАТО

Нагадаємо, раніше Путін висловив побоювання у зв'язку з можливою появою в Україні баз НАТО під маркою навчальних центрів.