Новини » Політика Читать эту новость на русском

Рада продовжила розгляд поправок до "земельного" законопроєкту

Верховна Рада

Верховна Рада

Фото з відкритих джерел

За годину депутати розглянули близько сотні поправок

Народні депутати України під час третього за сьогодні позачергового засідання Верховної Ради України, після розгляду кадрових питань – призначення двох міністрів – та ухвалення за основу "банківського" законопроєкту, продовжили розгляд поправок до законопроєкту про відкриття ринку землі.

Трансляцію веде телеканал ZIK.

Близько 17-ї години головуючий на засіданні оголосив про продовження розгляду поправок до проєкту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10 із 3299-ї поправки.

За годину роботи народні депутати розглянули близько сотні поправок.

Новини за темою: Ні розпродажу землі: Нацкорпус проведе автопробіг центром Києва

Нагадаємо, 30 березня, о 14 та 14.30, відбулися два позачергові засідання Верховної Ради України для розгляду законопроєктів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в Україні та кадрових змін в Кабінеті міністрів.

Народні депутати відправили у відставку міністра охорони здоров'я Іллю Ємця та міністра фінансів Ігоря Уманського. Водночас, Рада не підтримала призначення нових міністрів охорони здоров'я та фінансів. За призначення Сергія Марченка міністром фінансів проголосували 223 нардепи, за кандидатуру Максима Степанова — очільником МОЗ ще менше — 217 (за необхідних 226).

О 16.30 парламентарі зібралися на третє позачергове засідання Верховної Ради та підтримали призначення нових міністрів охорони здоров'я та фінансів.