Рада підтримала вихід України ще з двох угод СНД

Верховна Рада України

Фото з відкритих джерел

Угоди стосувалися прав споживачів та інтелектуальної власності

Верховна Рада ухвалила закони щодо виходу України зі ще двох угод країн – учасниць Співдружності Незалежних Держав, передає "Укрінформ".

Відповідні проєкти законів "Про вихід з Угоди про основні напрями співробітництва держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав в галузі захисту прав споживачів" (0085) та "Про вихід з Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності" (0088) були ухвалені в цілому на засіданні ВР у вівторок, передає кореспондент "Укрінформу".

Закон "Про вихід з Угоди про основні напрями співробітництва держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав в галузі захисту прав споживачів" підтримав 331 народний депутат.

Новини за темою: Україна вийшла із угоди СНД про використання систем стільникового рухомого зв’язку

Як зазначається у пояснювальній записці, відповідний проєкт закону розроблено з метою приведення договірно-правової бази в рамках СНД у відповідність до сучасних реалій відносин.

Ухвалення закону "Про вихід з Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності" підтримали 326 народних депутатів.

Ухвалений документ пропонує вийти з Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності, учиненої 19 листопада 2010 року в місті Санкт-Петербург та ратифікованої Верховною Радою України 21 грудня 2011 року.

Новини за темою: Україна вийшла з угоди СНД про визначення походження товарів країн, що розвиваються

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський 23 лютого видав указ, яким вивів Україну з двох міжнародних договорів в рамках Співдружності незалежних держав (СНД).