Рабінович заявив про відсутність фактів, що підтверджують провину Медведчука

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

У вівторок, 20 липня, Київський апеляційний суд розглядав апеляцію, подану адвокатами народного депутата України, голови політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука про скасування продовження домашнього арешту. Наступне засідання відбудеться 30 липня о 10:30.

Суддя у справі зазначив, що суд щойно отримав 13 томів матеріалів справи з Печерського райсуду, і тому необхідно ознайомитися зі справою більш детально.

Однак в опозиції вважають, що справа Медведчука всього-на-всього затягується з низки причин – починаючи з відсутності фактів винуватості опозиціонера, закінчуючи відволіканням уваги громадськості від глобальних проблем в країні.

"Якби у влади був хоча б один аргумент, що підтверджує провину голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука, то прокурори від радості вже на столі танцювали. Але всі бачать – у них нуль аргументів! Нам казали, що нададуть докази... де вони? Їх немає!" – заявив народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович після засідання суду.

Політик нагадав, що за такою ж схемою – без доказів провини – влада закрила три опозиційні телеканали "112 Україна", NewsOne і ZIK, а також по дзвінку з СБУ вимкнула з ефіру створені журналістами "Перший Незалежний".

"Все, що сьогодні відбувається – це судилище над опозицією! У влади немає фактів, а є лише бажання посадити всіх незгодних у в'язницю... але ми то знаємо, чим все це закінчується!" – зауважив Вадим Рабінович.

Разом з тим співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", на відміну від колег, акцентував на "досягненнях" "зеленої" влади.

"Мої колеги говорять про провали нашої влади, а я скажу про її "досягнення": їм вдалося продати землю України, їм вдалося при пенсії у 2000 грн зробити платіжки 3000 грн, їм вдалося поставити під контроль західних країн практично всі серйозні вітчизняні підприємства, їм вдалося легалізувати гральний бізнес... Я думаю, що їм ще багато чого вдасться, якщо ми не візьмемо голову в руки" і нормально не проголосуємо в наступний раз", – резюмував Вадим Рабинович.