Рабінович: "Слуги" не мають права командувати, хто в яку ТСК повинен входити

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Народний депутат України, член фракції "Слуга народу" Мар'яна Безугла відмовилася працювати головою Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради "у справі вагнерівців" та іншим актуальним справам про державну зраду, якщо її заступником в комісії буде народний депутат України, член фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін.

Цю заяву прокоментував народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович.

"Я особисто передав голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову лист, в якому вказав на грубе порушення регламенту. Це стосується ситуації навколо участі народного депутата від ОПЗЖ Рената Кузьміна в роботі Тимчасової слідчої комісії у "справі вагнерівців". Нагадаю, що воно вже підтверджене голосуванням, а "слуги" не мають ніякого права командувати, хто і в яку ТСК повинен входити! Що ж стосується бажання Безуглої... - це її особисте бажання. Безугла інтелектуально не може керувати роботою комісії!" - вважає політик.

У будь-якому випадку кандидатуру Кузьміна "Опозиційна платформа - За життя" змінювати не буде.

"ТСК буде працювати з ним! Не хочуть?.. Нехай йдуть і не працюють, тоді в комісії буде працювати один Кузьмін. Але на побігеньках при владі ми бігати не будемо!.." - резюмував Вадим Рабінович.