Рабінович про "досягнення" влади: і землю продали, і ігровий бізнес легалізували, і при пенсії в 2 тис. зробили платіжки по 3 тис.

Вадим Рабінович

Фото з відкритих джерел

Чинній владі "вдалося" багато що - і продати землю, і поставити під контроль західних країн майже всі серйозні держпідприємства тощо. Їй вдасться ще багато що, якщо українці не візьмуться за голову і не підуть нормально голосувати на наступних виборах.

Про це під час брифінгу заявив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович.

Трансляцію вів телеканал "Перший Незалежний".

Народний депутат після засідання Київського апеляційного суду, який, нагадаємо, переніс на 30 липня розгляд апеляційної скарги сторони захисту на продовження цілодобового домашнього арешту народному депутату, голові політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктору Медведчуку, звернув увагу на "досягнення" чинної української влади.

"Я все-таки хочу сказати два слова. Віктор Володимирович тільки про недоліки влади говорив, я хочу додати про досягнення. Не можна говорити тільки про неправильне. Їм вдалося продати землю України, їм вдалося при пенсії в 2 тисячі зробити платіжки в 3 (тисячі. - Ред.). Їм вдалося поставити під контроль західних країн практично всі серйозні державні підприємства. Їм вдалося легалізувати гральний бізнес. Я думаю, ще багато вдасться, якщо ми з вами не візьмемо голову в руки і не підемо нормально голосувати наступного разу", - наголосив Вадим Рабінович.

Раніше стало відомо, що Київський апеляційний суд переніс розгляд апеляції, яку подали адвокати голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука про скасування продовження домашнього арешту на 30 липня о 10:30.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про застосування санкцій проти телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK. Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п'яти років. Це передбачає блокування мовлення всіх трьох телеканалів. 

26 лютого журналісти незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським телеканалів об'єдналися і створили новий телеканал – "Перший Незалежний". Засновниками нового медіа стала група журналістів, які раніше працювали на каналах "112 Україна", NewsOne і ZIK. Але буквально через годину після початку мовлення влада незаконно відключила телеканал від ефіру. 

20 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони ввести санкції проти 8 осіб - серед них голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко. 

13 травня в Печерському суді Києва обрали запобіжний захід голові політради партії ОПЗЖ Віктору Медведчуку. 21 травня Київський апеляційний суд залишив у силі цілодобовий домашній арешт для нардепа. 9 липня суд продовжив домашній арешт Віктора Медведчука до 7 вересня. 

Відразу ж після початку засідання адвокати лідера ОПЗЖ заявили про відвід судді Сергію Вовку. Річ у тому, що Вовк вирішив розглядати питання продовження строків досудового розслідування без сторони захисту. Але в підсумку суд відхилив клопотання про відвід судді та прокурора. 

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади - відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією розкриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.

Провідні європейські політики, міжнародні та українські експерти та світові ЗМІ розкритикували указ Зеленського про припинення роботи телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK.

За останні чотири місяці світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували понад 55 тисяч матеріалів, присвячених цькуванню українською владою опозиції та незалежних телеканалів.