Рабінович: Потураєв сидітиме

Фото з відкритих джерел

Серйозний скандал розгорається в українському політикумі. У четвер, 17 червня, з трибуни Верховної Ради України народний депутат від "Слуги народу", заступник голови парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв на всю країну закликав "розстріляти" депутатів з фракції "Опозиційна платформа - За життя".

"Цей гуманітарій закликає розстріляти другу за чисельністю фракцію в парламенті, тому що їм (влади, - ред.) не подобається, як ми захищаємо своїх виборців. Скажіть, заклик до народу прийти та розстріляти депутатів Верховної Ради - це що взагалі таке?" - обурився народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович. 

Політик нагадав, що "таке проходила нацистська Німеччина в 1937-му році - тільки там парламентарій від НСДАП могли таке запропонувати!.."

Обурений Вадим Рабінович і відсутністю реакції на заклик Потураєва з боку керівництва і членів пропрезидентської фракції. "Я не бачу реакції керівництва партії "Слуга народу" на цю обурливу заяву і вважаю, що своїм вчинком Потураєв відкрив їх справжнє нутро", - підкреслив народний депутат.

Співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" впевнений, що оцінку висловлюванню народного депутата Микити Потураєва повинні дати правоохоронці.

"Так, ми знаємо, що часто в Україні правоохоронці та суди виносять "правильні" рішення. Але в цьому випадку факт злочину очевидний і корупційна складова не пройде! Ми ж - представники партії ОПЗЖ - дали відповідну команду юристам, вони готові захищати наші інтереси, і ми будемо боротися до кінця! На прикладі Потураєва вся Україна, нарешті, усвідомлює, що ми живемо в цивілізованій країні", - сподівається Вадим Рабінович.

"Я вважаю, що людина, яка закликає до масових вбивств, не може очолювати гуманітарний комітет парламенту, тому ми будемо блокувати роботу даного комітету до тих пір, поки Потураєва не відгукнуть", - пообіцяв політик.

Упевнений Вадим Рабінович і в тому, що "сьогодні мільйони людей побачили справжнє обличчя "демократії", тієї "демократії", яку несуть нам "слуги".

"Я в шоці від почутого і від того, що колеги Потураєва по фракції - їх банда - не засудили та не запропонували просто похмелятися перед роботою... я взагалі був упевнений, що або глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, або глава партії Олександр Корнієнко вибачаться за свого колегу, який виступав із високої трибуни з тремтячими руками. І тільки потім сам Потураєв став вибачатися. За що? За те, що ти закликав людей до масових вбивств?! Я вже сказав у сесійній залі й повторю ще раз: він буде сидіти!" - пообіцяв Вадим Рабінович.

"Влада закриває канали, щоб люди не знали правду, вони "душать" представників і лідерів партії ОПЗЖ, порушуючи кримінальні справи... тому я буду звертатися до європейських парламентаріїв і надам їм матеріали про переслідування опозиції в Україні, в тому числі й по даному інциденту. Щобільше, європейські посли та представники європейських парламентів вже сьогодні отримають перекладену на їхню мову промову народного депутата Микити Потураєва до Верховної Ради України. Нехай роблять висновки про цю "звірину" владу", - пообіцяв співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя".

Народний депутат вважає, що цей інцидент ще раз підтверджує: влада не шукає діалогу, не будує демократію, а має намір "розстрілювати опозицію".

"Зелені" відчувають свою безкарність, і запах крові затьмарив їх розум настільки, що вони вже, не соромлячись, озвучують те, про що думають! По суті Потураєву все одно на кого працювати - сьогодні він працює на Зеленського, колись брав конверти у Януковича, Тігіпка, Пінчука... "зеленим" все одно, на кого працювати, - вони не будують, а отримують "конверти". Може, він ніс таку нісенітницю тому, що йому "слуги" не дали черговий конверт..." - не виключив Вадим Рабінович.