Рабінович: "Опозиційна платформа – За життя" зробить все, щоб фашизм в Україні більше ніколи не підняв голову

Вадим Рабінович

Фото з відкритих джерел

"Опозиційна платформа – За життя" зробить все, що буде в її силах, щоб фашизм в Україні більше ніколи не підняв голову. Про це заявив співголова фракції ОПЗЖ, народний депутат Вадим Рабінович під час спілкування з журналістами на пам'ятному заході з нагоди 80-річчя трагедії Бабиного Яру.

"Те, що сталося, не має аналогів у світі. Просто кожен раз повертаюся сюди, ви подивіться на портрети цих дітей, почитайте книги, як вони розстрілювали цих дітей, закопували живцем, немовлят виривали у матерів, підкидали в повітря, стріляли та розважалися. Я не знаю, як сталося так, що люди перетворилися на звірів. Тепер ви мені ставите питання, як зробити так, щоб вони більше не перетворювалися на звірів? Ви знаєте, у мене немає такого рецепта, ми можемо тільки щось робити, боротися, можемо щось розповідати, доводити до людей, проводити заходи, в яких люди повинні бачити, хто такі вбивці, хто такі фашисти. Ви розумієте, який може бути рецепт, рецепт – тільки людське серце, людська голова, і найкращий рецепт – це людська пам'ять. Якщо ми будемо це пам'ятати, якщо будемо це знати, це буде зовсім інше", – зазначив він.

При цьому Рабінович підкреслив, що "Опозиційна платформа – За життя" не просто так проводить велику антифашистську діяльність.

"Тут немає ніякої політики. Фашизм – він поза політикою. Це звірине обличчя, воно перебуває взагалі за межами людського розуміння. І ми повинні його просто знищувати, як знищують пухлини, як знищують нарости якісь, цю гадину треба знищувати, інакше буде ось таке. Я думаю, що сьогодні тисячі людей, які тут стоять, – це відповідь багатьом, які розповідають про те, що ми щось не пам'ятаємо. Ми пам'ятаємо і будемо пам'ятати", – сказав він.

Рабінович звернув увагу, що сьогодні на пам'ятному заході в Києві стоять представники дипломатичних посольств, Німеччини в тому числі.

"Німеччина провела колосальну очисну роботу, і сьогодні, якби як в Україні хтось підняв руку і зіганув, він би відразу опинився у в'язниці. Ось нам треба брати приклад сьогодні з них, треба брати приклад з тих, хто знищує фашизм на корені", – зазначив політик.

"Це абсолютно моторошна річ, кожен раз повертаючись сюди, я даю собі слово, що все, що ми можемо – ми зробимо, щоб фашизм не підняв голову", – резюмував Рабінович.

Нагадаємо, раніше співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Вадим Рабінович після зустрічі з главою МЗС Угорщини Сіярто заявив, що сьогодні Україна знаходиться в стадії розвиненого фашизму, і це ОПЗЖ доводить до європейців.

До слова, в ОПЗЖ вважають, що фашизм в Україні процвітає за повної підтримки влади.

"Опозиційна платформа – За життя" заявляє, що чинна влада пішла шляхом політичного терору, здійснюваного злочинним об'єднанням органів влади та профашистськими організаціями. Така система, що має на меті узурпацію влади та побудову диктатури, становить смертельну небезпеку не тільки для українського народу, а й для європейських країн і всього світу, оскільки може стати, і вже стає, розсадником правого свавілля, беззаконня і нацистських течій. Тому що за терором щодо однієї партії неминуче (і історія це неодноразово доводила) слідує розширення терору і беззаконня на весь народ.

"Опозиційна платформа – За життя", усвідомлюючи свою відповідальність перед народом України, буде законними та правовими методами боротися за збереження верховенства права в нашій державі, захист українських громадян. Наші діди зупинили фашизм в середині XX століття, наше завдання – зробити це на початку XXI століття", – йдеться в заяві партії.