Рабінович хоче перевірити Дунду на наявність паспорта КНДР і психіатричну осудність

Вадим Рабінович
Фото з відкритих джерел

Народний депутат, член фракції "Слуга народу" Олег Дунда направив до Державної прикордонної служби запит з вимогою перевірити й надати йому детальну інформацію на предмет наявності російських паспортів у 44 народних депутатів з фракції "Опозиційна платформа – За життя".

Зокрема, Дунда вимагає надати йому окремо по кожному парламентарію детальну інформацію з чітким зазначенням дат перетину всіма без винятку членами фракції ОПЗЖ державного кордону України в період з 1 січня 2014 року по 15 жовтня 2021 року.

Крім того, "слуга народу" просить винести в окремий список дати перетину Віктором Медведчуком, Вадимом Рабиновичем, Сергієм Льовочкіним та іншими членами фракції ОПЗЖ  кордону з Російською Федерацією і Республікою Білорусь, і які паспорти для цього використовували опозиційні депутати.

Такий активний інтерес Олега Дунди до фракції ОПЗЖ прокоментував народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

"Я бачив цей запит, і ось що я вам скажу: користуючись законом України "Про статус народного депутата України", я теж подав два запити. У першому я прошу надати мені інформацію, чи має народний депутат України, член фракції "Слуга народу" Олег Дунда паспорт Корейської Народно-Демократичної Республіки. Другим же прошу надати мені детальну інформацію, чи проходив пан Дунда психіатричну експертизу і чи не перебуває він на психіатричному обліку, а також документи, що підтверджують його психіатричну осудність", – сказав Рабінович.