Рабінович: я пишаюся тим, що в нашій партії є така людина як Медведчук. Люди дивляться на нього і стають сміливішими

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Голова Політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук став справжнім символом опору режиму чинної влади. Про це заявив співголова партії ОПЗЖ Вадим Рабінович в ефірі "Росія 24".

"Я не ховаюся і не буду ховатися. Я вважаю, що ми повинні йти з відкритим забралом або йти з політики. Ви почали тему Медведчука. Він - молодець! У нас політики українські завжди, коли піддавалися гонінням, відразу починали втрачати свідомість, приносити довідки, тікати з країни, кутатися в ковдру, за швидкою допомогою приїжджати. Поведінка нашого соратника - це великий приклад. Він стає символом опору режиму, і саме від такого вчинку, як Медведчук сьогодні, і народиться справжній опір, тому що більше терпіти цього не можна. А я звик, у мене 12 кримінальних справ за всі поїздки в Москву, тому буде 13, хороше число, я люблю 13", - зазначив Рабінович.

Політик підкреслив, що лідер опозиції вибрав саме шлях боротьби, а не втечі з України. За його словами, за Медведчуком готові йти мільйони людей, тому що він справжній лідер.

"Кожна людина для себе приймає якісь рішення. Я не розумію, що означає видавити громадянина України з України. Це було неправильно. І Віктор вибрав саме шлях боротьби, шлях, якому мільйони, можливо, і співчувають, але бояться. Завжди повинен знайтися якийсь лідер. Ми багато з ним розмовляли до того, як це сталося, ми розуміли, що буде. За два дні до пред'явлення звинувачення, ми з ним практично години чотири просиділи, обговорюючи всі варіанти. Ми очікували і, повірте мені, зараз очікуємо ще можливого арешту, не просто домашнього арешту, а й справжнього арешту. Було у них бажання три дні тому мільярд застави дати, щоб посадити у в'язницю. Розумієте, це креативні хлопці, вони такого можуть понапридумувати... і, тим не менш, бачите, людина з відкритим обличчям пішла. Це мій товариш, мій друг. Я пишаюся такою людиною, що у нас в партії ця людина! І що він керує стратегічною Радою партії. Люди на нього дивляться і стають сміливішими", - констатував Рабінович.