Путін назвав Медведчука українським націоналістом і засудив його арешт

Президент Росії Володимир Путін ТАСС

Українська влада вдається до абсолютно неконституційних методів придушення опозиції. Про це президент РФ Володимир Путін сказав в ході прямої лінії 30 червня, повідомляє "Україна.ру".

За його словами, при владі на Україні знаходиться багато крайніх націоналістів, які діють "від чистого серця, але невеликого розуму".

"Це стосується і придушення опозиції в Україні. Ось [голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя"] Віктора Медведчука, який насправді, на мій погляд, є українським націоналістом, взяли і замкнули під час виборчої кампанії вдома, браслет наділи. Приймаються рішення абсолютно незаконні і неконституційні", - підкреслив президент.

Таким чином, на його думку, всередині України дають зрозуміти, що у сил, які хочуть вибудувати і зміцнити свою країну в тому числі на шляхах будівництва нормальних відносин з Росією, немає ніякої легальної можливості здійснити свої плани.

Нагадаємо, Медведчука і його однопартійця Тараса Козака підозрюють у держзраді, порушенні правил ведення війни та замаху на розграбування національних ресурсів у Криму. За версією слідства, обидва в 2015 році нібито вступили в попередню змову з владою Росії для видобутку корисних копалин, що належать Україні, на шельфі Чорного моря.

Суд відправив Медведчука під цілодобовий домашній арешт. Депутат не може відлучатися з дому і повинен весь час носити засіб електронного контролю.