Провідні польські ЗМІ пишуть про кримінальне переслідування Медведчука в Україні

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук під час судового засідання 112ua.tv

Польське державне інформагентство PAP присвятило статтю політичному переслідуванню в Україні народного депутата, голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука. Матеріал був передрукований провідними ЗМІ країни. Так популярний економічний портал WNP.pl нагадує, що репресії проти лідера української опозиції, який виступає за діалог з Росією, почалися ще в лютому цього року, передає "Форум".

"У лютому політик потрапив під санкції РНБО України. Санкції були також застосовані до компаній, що керують трьома телеканалами "112 Україна", ZIK і NewsOne", – пише польський ресурс.

А вже в травні, повідомляє WNP, українська влада звинуватила парламентарія в державній зраді.

"Медведчук, один із лідерів фракції "Опозиційна платформа – За життя", з травня перебуває під домашнім арештом. Суд змусив його носити електронний браслет", – йдеться в публікації.

На цей момент справа за звинуваченням Медведчука всіляко затягується. А запобіжний захід політику у вигляді цілодобового домашнього арешту, пише польський економічний портал, було продовжено на два місяці.

"У п'ятницю (8 липня. – Ред.) суд Києва продовжив домашній арешт депутату Віктору Медведчуку, підозрюваному в державній зраді, до 7 вересня", – констатує інтернет-видання.