Представники влади повинні були прийти на мітинг ОПЗЖ і побачити, чого хочуть люди, - Кацман

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Представники влади повинні були прийти на мітинг опозиції, і тоді б вони почули, чого хоче народ, каже Кацман

Президент Володимир Зеленський, коментуючи мітинг "Опозиційної платформи - За життя" у Києві, заявив, що на нього прийшли "якісь бабусі". Але на акції ОПЗЖ були люди різного віку, в тому числі молодь, яка хоче жити та працювати в Україні.

Про це повідомив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

"Йому (Зеленському. - Ред.) здаються якісь міфи, які йому у вуха або в очі вливає оточення це, ці думки, що там якісь бабусі. Та підіть подивіться, ви ж народу не боїтеся! Так візьміть, з Офісу президента надішліть чиновників, та послухайте, про що говорили люди. Вони хочуть миру, бо розуміють, що від миру, як від грубки, йтиме будівництво нового світу, зовсім іншого. Не такого, як зараз. Цей жалюгідний світ, розуміючи, що там сіра діра, що через митницю йдуть мільйони й мільярди, які могли б бути на соціальні на якісь потреби. І ви ще смієте дорікати тут бабусь, яким ви хочете щось зробити? А що ж ви робили два роки?" - зазначив Кацман.

"Президент, коментуючи ці мітинги, сказав, що там якісь бабусі зібралися. Так от, ми зробимо все, щоб ці бабусі поліпшили своє матеріальне становище. Я відчув якесь почуття іспанського сорому, тому що слова не мої, ображають, по-перше, людей. Я був на цьому мітингу, я був у Верховній Раді, я бачив, там прийшли не тільки бабусі, там були і літні люди якоюсь мірою, але 9/10 там було молодих людей, які хочуть реалізуватися у своїй країні, ось і все. Вони не хочуть їхати в Польщу, вони не хочуть їхати в Росію, вони хочуть тут на своїй землі отримати обіцяні 500 тисяч місць робочих, отримати обіцяні ті платіжки, від яких не буде інфаркту", - сказав Кацман.

Експерт зазначив, що влада, коли побачила цей мітинг, нацьковує людей на опозицію. Адже саме її представники пропонували ще рік тому контракт із "Газпромом", завдяки якому блакитне паливо було б дешевше на 25%.

"А їм кажуть, он опозиція, подивіться, ату її, але ж ця опозиція пропонувала ще рік тому на 25% знизити вартість газу, це рекорд для "Газпрому", і тільки через ревнощі, через ці крики, ату її, цю опозицію", - заявив заслужений журналіст.

Нагадаємо, в Києві 15 червня відбувся мітинг "Опозиційної платформи - За життя", який прийшли підтримати понад п'ять тисяч українців.