Практично весь політикум очікує досить гаряча осінь, – Бодров

Андрій Бодров

На це вплине підвищення тарифів і постійне зростання інфляції

Український політолог Андрій Бодров впевнений, що весь політикум очікує досить гаряча осінь у зв'язку з досить напруженим соціально-економічним становищем населення. Про це він повідомив під час ефіру "Першого Незалежного".

За його словами, на це вплине підвищення тарифів і постійне зростання інфляції.

"Ми знаємо, що за останній місяць інфляція споживчих цін зросла більш ніж на 10 відсотків. І відповідно, ми розуміємо, що ціни, які ми побачимо восени – будуть досить сильно відрізнятися від того, що ми бачили навесні, та бачимо і зараз", – сказав політолог.

Також він додав, що це не може не викликати соціальну напругу і не тільки організований протест, а й стихійні бунти, які спостерігалися, наприклад, в Раді, коли неадекватні дії влади, фактично, будили народний гнів, і народ виходив навіть в неорганізованому порядку з вилами та сокирами на вулиці.

"Якщо ми розуміємо, що осінь гаряча, що Київ – столиця, що, якщо будуть масові виступи, то вони, швидше за все, будуть локалізовані тут, відповідно, в Києві та в області потрібні люди, які беззаперечно виконають будь-який наказ. Ми розуміємо, що нове призначення пов'язане, перш за все, з приналежністю до того чи іншого поліцейського або прокурорського клану", – пояснив Бодров.

Новини за темою: Чому зростають ціни, або Як інфляція з'їдає ваші гроші

Нагадаємо, що раніше компанії-постачальники газу оприлюднили ціни на блакитне паливо на серпень. Мінімальна вартість становила – 7,99 грн/куб.м, максимальна – майже 17 грн/куб.м.