Позасудові розправи через санкції РНБО проводяться зі схвалення США, - Андрій Деркач

Андрій Деркач в інтерв'ю "Стране" розповів про причини і наслідки введення санкцій РНБО Страна.ua

Санкції РНБО проти українських громадян вводяться зі схвалення США. Таку думку в інтерв'ю "Страні" озвучив позафракційний депутат Андрій Деркач. Він перебуває під подвійними санкціями: Мінфіну США та РНБО України. 

"А ви думаєте, посольство стратегічних партнерів цього (санкцій РНБО, - ред.) не бачить? Вони дозволяють це робити. Президенти віддають їм ключі від країни. Жодна схема, яка працювала при Порошенку, не зупинилася при Зеленському", - заявив Деркач.

На думку нардепа, посольство США дозволило українській владі використовувати санкції РНБО як інструмент позасудової розправи - в обмін на зовнішнє управління.

"Для мене апарат РНБО - це просто група людей, яка відстоює чужі фінансові і свої політичні та економічні інтереси. В даному випадку, перш за все, інтереси "стратегічних партнерів". При цьому вносять місцевий колорит: "обілечують", рекетують, тиснуть опозицію.

При Порошенку була інша історія. Йому США дозволяли красти, організовувати бродячі банди радикалів за викликом, які вбивають, б'ють і труять журналістів і політичних опонентів, а натомість — Порошенко повинен був віддати країну під зовнішнє управління.

Зараз інша схема: зовнішнє управителі дозволили чинній владі працювати поза правовим полем, узурпуючи владу, підміняючи судову систему", - міркує Андрій Деркач в інтерв'ю "Стране".

З повним текстом інтерв'ю "Страни" з Андрієм Деркачем, який потрапив під подвійні санкції США та України, можна ознайомитись за посиланням.