Посли ЄС продовжили "кримські" санкції і "розморозили" активи Азарова, - журналіст

Микола Азаров. Фото: EPA-EFE/SERGEI ILNITSKY

У Євросоюзі продовжили санкції проти Януковича та його оточення

Посли Європейського Союзу вирішили продовжити санкції для ряду осіб у зв'язку з анексією півострова Крим, проте виключили зі списку колишнього прем'єр-міністра України Миколу Азарова та колишнього міністра енергетики Едуарда Ставицького. Про це повідомив брюссельський журналіст "Радіо свободи" Рікард Йозвяк у Twitter.

"Посли ЄС вирішили зняти "заморожування" активів колишнього прем'єр-міністра України Азарова та ексміністра енергетики Ставицького. Продовжили ("заморожування" активів, - ред.) на 12 місяців для восьми осіб та Віктора Януковича і на шість місяців - для його сина Олександра", - зазначив журналіст.

Раніше повідомлялося, що Європейський Союз може розширити санкції проти Росії. ЄС може піддати санкціям структури, пов'язані з РФ і Китаєм, за злочини в кіберпросторі.

Нагадаємо, раніше у США назвали умову зняття "кримських" санкцій проти Росії. Постійний представник США при ОБСЄ Джеймс Гілмор заявив, що "кримські" санкції зберігатимуться, поки Російська Федерація не вийде з українського півострову.