Понад 60% українців вважають, що переслідування Медведчука - це спроба влади відвернути увагу від реальних проблем, - опитування

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Переслідування владою лідера опозиції Віктора Медведчука - це спроба чиновників відвернути увагу українців від реальних проблем. Так вважають 62,8% респондентів, опитаних у межах соціологічного дослідження, проведеного ГО "Інститут соціології громадянського суспільства" в період з 18 по 22 червня 2021 року на замовлення американської компанії WEST MARKET INDUSTRIAL LLC (США).

 

При цьому 58,5% українців заявили, що уважно стежать за розвитком ситуації довкола справи Віктора Медведчука протягом декількох останніх тижнів.

 

32,6% упевнені, що рішення суду щодо опозиціонера є несправедливим, запобіжний захід важчий, ніж ступінь звинувачення. А 31,2% вважають, що Медведчука повинні були відпустити в залі суду. При цьому 52,8% респондентів упевнені, що судовий процес буде затягнутим, без реального рішення, і 31,7% вважають, що суд закінчиться виправдувальним вироком.

 

 

 

55,6% українців упевнені, що Медведчук невинний і повинен бути виправданий та відновлений у всіх правах. При цьому 65,8% респондентів вважають, що всі ці події призведуть до збільшення рейтингу Віктора Медведчука та "Опозиційної платформи – За життя".

 
 
 

Соціологічне опитування проведено ГО "Інститут соціології громадянського суспільства" в період з 18 по 22 червня 2021 року на замовлення американської компанії WEST MARKET INDUSTRIAL LLC (США).

Опитано 3000 респондентів методом CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Аудиторія - населення віком від 18 років у всіх областях України, окрім тимчасово неконтрольованих територій Донецької та Луганської областей і Криму. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2,8%.