"Новое время": Понад 54% українців вважають, що судовий процес над Медведчуком буде без реального рішення

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук під час брифінгу 20.07.21 112ua.tv

54,2% українців вважають, що судовий процес у справі народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука буде затягнутим і без реального рішення. Такими є результати опитування, проведеного ГО Київський інститут соціології громадянського суспільства, передає "Новое время".

При цьому 33,7% респондентів вважають, що суд завершиться виправдувальним вироком відносно Медведчука, а 4,8% - вироком з реальним чи умовним строком ув’язнення. Ще 7,3% опитаних не змогли відповісти на запитання.

Разом з тим 57,5% українців підтримують думку про те, що Медведчук не є винним і його мають виправдати та поновити у всіх правах. Проте 19,2% опитаних відповіли, що нардеп має бути покараним.

За даними опитування, 65,5% опитаних вважають суд над Медведчуком спробою влади відвернути увагу від реальних проблем у країні, а 20,4% - реальною боротьбою проти загроз нацбезпеці.

67,1% респондентів вважають, що вручення підозри Медведчуку, а також вибір та продовження запобіжного заходу для нього підвищать рейтинги партії ОПЗЖ. 11,2% українців вважають, що цей судовий процес покращить рейтинги Володимира Зеленського та партії "Слуга народу".

Опитування проходило 15−19 липня. Було опитано 3 тис. респондентів шляхом телефонних інтерв'ю. Помилка репрезентативності дослідження: не більш ніж 2,8%.