Помпео звинуватив РФ, Китай, Іран у дезінформації щодо коронавірусу

Державний секретар США Майк Помпео 

Флікр

За словами Майка Помпео, країни свідомо дезінформують населення щодо походження вірусу

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Майк Помпео звинуватив Росію, Китай та Іран у поширенні неправдивої інформації стосовно коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Білого дому. 

За словами державного секретаря США Майка Помпео, країни свідомо дезінформують населення щодо походження вірусу та застосування заходів у боротьбі з недугою. 

"Погані актори свідомо поширюють дезінформацію про походження вірусу, реактивні заходи тощо. Будь ласка, переконайтеся, що ваша інформація надходить із надійних джерел", - йдеться у повідомленні. 

Водночас, серед дезінформаційних повідомлень Помпео виділив теорії про те, що "якимось чином цей вірус пішов від збройних сил США" та тому, що у США відбуваються затримання.

"Ми не можемо дозволити поширювати дезінформацію від державних діячів та інших, які хочуть зашкодити нашим зусиллям", - додав Помпео. 

Нагадаємо, нещодавно речник ЄС Пітер Стано заявив, що від початку епідемії коронавірусу COVID-19 відповідні служби Єврокомісії помітили зростання потоку дезінформації із-за меж Європейського Союзу, при цьому значна її частина виходить з Росії, від провайдерів, які розташовані на її території, або від джерел, які пов’язані з прокремлівськими силами.