Погребинський назвав єдиного реального опонента Зеленському

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук під час судового засідання Фото з відкритих джерел

Голові Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктору Медведчуку 8 жовтня пред'явлені нові звинувачення в держзраді і "сприянні тероризму". Медведчук - єдиний послідовний опонент влади Володимира Зеленського, поділився думкою політолог Михайло Погребинський в інтерв'ю "Україна.ру".

Дії влади Зеленського можна порівняти з припертим до стіни щуром, який кидається на ворогів від безвиході, заявляє Погребинський. У пред'явленому Медведчуку звинуваченні немає ніякого складу злочину, і воно не витримує ніякої критики, підкреслив експерт.

"Але своє завдання влада вирішує, вони продовжують і далі термін домашнього арешту, сьогодні вони вимагають реального арешту Медведчука, сподіваюся, що до цього не дійде. Медведчук зараз висувається на роль єдиного послідовного опонента влади... мені здається, що на цей раз люди зможуть розібратися, де реальна опозиція курсу, а де просто конкуренція за можливість представляти той же самий курс, тільки більш кваліфіковано", – розповів Погребинський.

Експерт пояснив, що конкуренцію за посаду головного опозиціонера Медведчуку складає ексспікер Ради Дмитро Разумков, проте він – лише продовжувач антиросійської лінії Зеленського, підсумував Погребинський.