Під час місцевих виборів влада застосовуватиме брудні методи, – політолог назвав "перші дзвіночки"

Політолог Олександр Лазарєв Скріншот відео

Олександр Лазарєв вважає, що рішення скасувати вибори на Донбасі було злочинним

Місцеві вибори будуть брудними: одним із перших дзвіночків про це стало скасування виборів у 18 ОТГ у Донецькій і Луганській областях.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Олександр Лазарєв.

Політолог прогнозує, що влада застосовуватиме брудні технології під час місцевих виборів.

"Ми знаємо про досить злочинне рішення влади скасувати вибори в 18 ОТГ Донецької і Луганської області, виходячи з того, що вони начебто не можуть забезпечити безпеку, а по суті, вони просто там програють в нуль вибори для "Опозиційної платформи – За життя", і тому вирішили не проводити, бо дані соцопитувань показують, що у "слуг народу" там немає можливостей перемогти і взяти навіть друге місце. Ось це перший був дзвіночок, що ці вибори будуть відбуватися дуже брудно, брудними методами з боку влади", – сказав експерт.

Новини за темою: "Виграє той, хто платить більше": Журналістка назвала найбільші "статті" видатків кандидатів на місцевих виборах

Олександр Лазарєв зауважив, що представники влади намагатимуться взяти під контроль чинних мерів українських міст.

"Далі: на очільників міст не обласного значення, а районного, тобто таких невеликих міст, впливових людей, мерів чинних почали відкривати кримінальні справи, щоб тиснути на них. Для того, щоб ці люди балотувалися або від партії "Слуга народу" або від сателітів, або щоб були більш поступливими в майбутньому, таким чином поставити їх під контроль. Тобто тут якщо виграти не можемо, то хоча б будемо контролювати за допомогою силових органів", - зазначив він.

Політолог додав: "Далі: узаконили фактично в Кодексі "каруселі". Це коли можна буде перереєструватися на момент голосування і поїхати, можна сказати, туристичною групою голосувати в якесь інше місто".

Як повідомляли, у Бахмачі Чернігівської області правоохоронці перевіряють причетність одного з керівників райдержадміністрації до організації підкупу виборців.

Раніше стало відомо, що в Україні відкрили 156 кримінальних проваджень щодо порушення виборчого законодавства та виборчого процесу. Найбільшу кількість повідомлень про ймовірні порушення зафіксовано у Київській області.