П'ять з шести членів наглядової ради "Нафтогазу" склали повноваження

Нафтогаз naftogaz.com

У складі наглядової ради залишився громадянин США Роберт Бенш

П'ять членів наглядової ради "Нафтогазу" склали повноваження. Залишилася тільки одна особа. Про це "РБК-Україні" повідомили в пресслужбі "Нафтогазу".

Як зазначається, сьогодні, 14 травня, наглядову раду покинули: Клер Споттісвуд, Бруно Лескуа, Людо Ван дер Хейден, Юлія Ковалів, Наталія Бойко.

"30 квітня 2021 року публічно оголосили про припинення своїх повноважень. Відповідно до корпоративних процедур, які діють наразі в компанії, припинення їхніх повноважень набуває чинності 14 травня поточного року", - пояснили в "Нафтогазі".

До слова, у складі наглядової ради залишився громадянин США Роберт Бенш, який був призначений представником держави у 2020 році та перепризначений урядом наприкінці квітня поточного року.

Новини за темою: В ОП анонсували конкурс на нового голову "Нафтогазу"

Раніше повідомлялося, що всі члени наглядової ради "Нафтогазу", які були присутні на засіданні 30 квітня, подали у відставку. Згідно з корпоративними процедурами припинення повноважень набуло чинності 14 травня 2021 року.

Своєю чергою, Кабінет міністрів України закликав наглядову раду НАК "Нафтогаз України" продовжити виконувати обов'язки до завершення конкурсу на посади нових членів.